Danışmanlık ve Eğitim

Danışmanlık ve Eğitim

KOSGEB ve KOBİ Hibe ve Destekleri

KOSGEB ve KOBİ hibe ve destekleri, yatırımcıların, girişimcilerin, KOBİ’lerin, STK’ların bireysel ve kurumsal markaların hayata geçirmek istediği proje çalışmalarını rahatlıkla yürütülebilmesi için sunulan destekleri kapsar.  

Yönetim Sistemleri Eğitim ve Danışmanlığı

Yönetim sistemleri eğitim ve danışmanlık hizmetiyle iç tetikçi eğitimleri ve yönetim sistemlerinin temel eğitimleri sunulmaktadır. Bu başlıkların yanında ihtiyaç duyulan yönetim sistemleri için danışmanlık hizmetleri eğitimle birlikte ayrılmaz bir bütün olarak Bilginer Belgelendirme uzman kadrosu tarafından verilmektedir. 

Marka ve Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Markalaşma, markaların mevcut pazardaki analizlerini detaylı bir şekilde araştırıp gereken ne varsa yapılan çalışmaların tümüne verilen addır. Marka ve kurumsal kimlik danışmanlığı hizmetimizle bir firmanın pazar stratejilerini ve mevcut pazar planlamalarını yeniden yapılandırıyoruz.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

2014 yılında yayınlanan “Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Tebliği” ile tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı zorunlu hale getirilmiştir. Tebliğin uygulanması 30 Haziran 2015 tarihi ile birlikte tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti almak zorunlu hale getirilmiştir.