TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Müşterilerinize sunduğunuz hizmetlerin kriterlere ve standartlara uyumlu olduğunu kanıtlayın! 

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE-HYB) Nedir?

 

TSE hizmet yeterlilik belgesi – TSE HYB, TSE’ye göre standartların uygun olup olmadığını teyit eden belgelendirmedir. Hizmet yeterliliklerinin uygun olması durumunda kurumlara TSE-HYB belgesi verilmektedir.

Peki, bir markanın TSE hizmet yeterlilik belgesi – TSE HYB sahibi olması ne işe yarar? Gelin, birlikte inceleyelim. Öncelikle hizmet veren bir şirketseniz ve kamu ya da özel sektörden ihale alma isteğiniz varsa kesinlikle yeterlilik belgenizin olması şartı aranır. Böylece ihaleye giriş şartının ilk aşamasını tamamlamış olursunuz. Ayrıca çalışma alanınızdaki makinelerin sigortaya dâhil edilmesine de katkı sağlamış olursunuz. Diğer bir özelliği ise servis hizmetini almak isteyen müşterilerinizin tüm cihazlarını sigortalanma işlemini karşılamış olursunuz.

Bir başka yarar sağlayan özelliği de müşteriye verdiği güven. Ürünlerin satış sonrası hizmetlerinin belirli bir güven çerçevesinde yürütülmesi, müşteri bakımından şirketinize artı bir değer sağlar.

Firmaların, tüketiciye sunmuş olduğu hizmetlerin TSE-HYB işaretli olması, markanın vizyonuna büyük bir katkı sağlamaktadır. Zorunluluğu olmayan bir belge olarak düşünebilirsiniz. Ama bu belgenin hizmetlerinizi bir standart çerçevesinde yansıtması, işletmenizin güvenilirliğine ve saygınlığına harika bir katkı sağlayacaktır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini Kimler Alabilir?

6502 sayılı kanuna göre garanti kapsamında olan ürünleri imal ve aynı zamanda ithal eden kurum ve kuruluşlar (otomobil servislerinin tümü, beyaz eşya servislerinin tümü, elektronik eşya servislerinin tümü vb.)

İhale usulü kamu hizmetini yapan kurum ve kuruluşlar (çamaşır yıkama, güvenlik, mimari peyzaj gibi hizmetler veren kurum ve kuruşlar)

Risk güvenliği taşıması sebebiyle yasal zorunluluğa sahip kuruşlar (LPG dönüşüm istasyonları gibi kurumlar)

Bulundukları sektörde kalitesini kanıtlamak isteyen kurum ve kuruluşlar (lokanta, restoran, ekmek fırınları gibi kurum ve kuruluşlar)

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

TSE hizmet yeterlilik belgesi – TSE HYB, Türk Standartlarına uygun bir belgelendirmedir ve uygunluğun tespit edilmesinin ardından kurumlara bu hizmet belgesi verilebilmektedir. <TSE-HYB> sembolünü, bu belgeyi almaya hak kazanan kurumlar kullanabilir.

Markaların kurumsal kimlik oluşumlarından belgelerine dek ne kadar önem arz ettiğini Bilginer Belgelendirme olarak çok iyi biliyoruz! Bize ulaştığınız an marka çalışmanızdan yönetim sürecine belge isteklerinizden danışmanlık hizmetlerimize kadar birçok konuyla ilgili sizinle iş ortaklığı yapmaktayız. Dediğimiz gibi, danışanlarımız sadece müşteri değil aynı zamanda iş ortağımızdır, mottomuz budur.

Sizlerin de üretim gücünü daha da geliştirme yolunda adım atma isteğiniz varsa eğer bu yolda birlikte ilerlemekten mutuluk duyarız. Gerekli marka sürecini, gerekirse yaptığın iş akışına uygun olarak TSE hizmet yeterlilik belgesi – TSE HYB’yi almak için tüm gayretimizi sizler için harcamaya hazırız. Yeter ki ülkemiz adına üretim ve hizmet gücümüz büyük ve markalarımız gelişime açık olsun. Siz sadece iş akışınızı düşünürken biz de danışmanlık ve yönetim sürecindeki akışın takipçisi olacağız!

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

G İşaretleme

TSE Ürün Belgelendirme

 

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

G İşaretleme

TSE Ürün Bel.

 

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi