Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Bilginer Belgelendirme Eğitim ve Doğrulama Hizmetleri Ltd. Şti.

Riski azaltmaya, yönetimi kolaylaştırmaya, kuruluşunuzun güven ve itibarını yükseltmeye ve daha sürdürülebilir bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olacak kaliteli ve global hizmetler sunmak için sizinle işbirliği yapıyoruz.

Bilginer Belgelendirme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, her biri konusunda tecrübeli ve uzman olan; yönetim sistemleri uzmanları, baş denetçiler, eğitmenler ve mühendislik çözüm ortaklarından oluşan bir profesyoneller topluluğudur. Her biri en az 10 yıllık tecrübeye sahip ekibimiz sayesinde ihtiyacınız olan hizmetler için detaylı, kapsamlı ve teknik bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Bilginer Belgelendirme’de amacımız; ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi derinlemesine analiz etmek, kapsamlı denetim mekanizması oluşturmak, belgelendirme, eğitim ve teknik çözümler yelpazemizle Türkiye’nin her yerinde dünya standartlarında hizmet sunmanıza yardımcı olmaktır. Eğitmenlerimiz ve denetçilerimiz bulundukları kategorilerin ustalarıdır. İşinize ve süreçlerinize nasıl derinlemesine bakılacağını iyi bilirler. Bilginer Belgelendirme olarak sizinle olan ilişkimizi işbirliğine dayalı bir yolculuk olarak görüyor, yeteneklerimizi sizin için daha çok kullanılabilir hale getiriyor ve getirmeye devam ediyoruz. Düşüncelerinizi tetikleyebilecek veya mevcut bir durum için yeni bir bakış açısı sağlayabilecek kapsamlı ve derinlemesine oluşturulan; yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, eğitim ve danışmanlık gibi çözümler sunuyoruz.

Bilginer Belgelendirme olarak misyonumuz; mükemmelliği, insanların, ürünlerin ve çalışma şekillerinin tam merkez noktasına yerleştirmelerine yardımcı olmaktır. Bu yardımı, sıradanlığa ve boş vermişliğe yapılan sistemli bir zıtlıkla inşa ediyoruz. Kuruluşlara, performanslarını nasıl geliştireceklerine, risklerini nasıl azaltacaklarına, sürdürülebilir büyümeyi ve gelişmeyi nasıl elde edeceklerine ve küresel ölçekte itibar ve saygınlığı nasıl kazanabileceklerine kadar birçok profesyonellik barındıran bu çözümleri etkin hizmetler ağı ile örüyoruz. 

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve çözümlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular için sitemizde bulunan iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Firma Bilgilerimiz

BİLGİNER BELGELENDİRME EĞİTİM VE DOĞRULAMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Oğuzlar mah. 1397. Cad. 11 Sitesi Ufuk Öe. Ö. Yur. Blok No:11 İç Kapı No:1 Çankaya, ANKARA

0(312) 750 00 13

0(533) 687 77 11

Vergi Bilgilerimiz

Vergi Dairesi: Hitit

Vergi Numarası: 174 071 2692

Banka Bilgilerimiz

Akbank | Bahçelievler Şubesi

TR80 0004 6000 9688 8000 1916 83