En Ucuz ISO 27001 Belgesi

Eren Bilgiseverer

9 Mayıs 2022

Zamların gelmesiyle birlikte tüm ISO Belgelerinin fiyatı arttı. Bilginer Belgelendirme danışmanlık firması olarak siz değerli müşterilerimize özel, bütün şartları zorlayarak fiyatlarımızı sabit tuttuk ve en ucuz ISO 27001 belgesini sahip olma avantajı sunuyor. Özellikle Ankara ve İstanbul’da en ucuz ISO 27001 Belgesi kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Siz de en uygun ve en hesaplı fiyat garantisiyle ISO 27001 Belgesi’ne Bilginer Belgelendirme güvencesiyle sahip olun.

20 günde Belge Garantisi

3 yıllık kullanım süresi olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne Bilginer Belgelendirme tecrübesiyle en fazla 20 günde sahip olabilirsiniz. Tüm talimatlara ve yasal mevzuata hakim olan tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

20 Günde Belgeniz Hazır

TÜRKAK’tan akredite edilmiş kuruluşlarla temas halindeyiz ve işin hızlandırılması için olağanüstü çaba sarf ediyoruz. Firmalar danışmanlık hizmeti almadıkları taktirde belge alımı süreci 2 ayı geçebiliyor. Bu süreç Bilginer Belgelendirme güvencesiyle 20 güne kadar inebiliyor. Bununla birlikte türüne göre bu süreç daha da kısalmaktadır. Yurt dışı akreditasyonlu kuruluşlardan da maksimum bir hafta içerisinde ISO 27001 belgesini temin edebiliyoruz. Ankara ve İstanbul’da en uygun fiyat garantisi veren Bilginer Belgelendirme danışmanlık hizmetimizle en ucuz ISO 27001 belgesine sahip olabilirsiniz.

En Uygun 27001 Belgesi

İddialıyız. Tecrübeli kadrosuyla Bilginer Belgelendirme Danışmanlığı sizlere en uygun 27001 Belgesi’ni garanti ediyor.

ISO 27001

Kuruluşlar için temel öncelik, sahip oldukları veri ve bilgilerin ne kadar güvenli olduğudur. Yüksek profilli veri ihlalleri ve fidye yazılımı gibi siber güvenlik saldırıları son yıllarda artış kaydetmiştir. Bu nedenle kuruluşlar verilerin ve bilgilerin en yüksek standartta işlenmesi, güvenliğinin sağlanması ve depolanması gibi konulara çözüm bulmak zorundadır. ISO 27001, kuruluşların Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini (BGYS) uygulamak için kullandığı uluslararası standarttır.

ISO 27001 Nedir?

ISO 27001 standardı ve BGYS, kuruluşların aşağıdakileri yapmasına yardımcı olan en iyi bilgi güvenliği yönetimi uygulaması için bir çerçeve sağlar:

 • Müşteri ve çalışan bilgilerinin korunması.
 • Bilgi güvenliğine yönelik risklerin etkin bir şekilde yönetilmesi.
 • Şirketin itibarınının korunması ve müşteri güveninin artırılması.
 • Veri koruma ve güvenlikle ilgili hedeflerin geliştirilmesi ve uygulanması.

ISO 27001 bir kuruluşun güvenlik risklerini yönetmek ve mevzuata uymak için veri güvenliği protokolleri oluşturmasına olanak tanır.

Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO)

ISO tarafından geliştirilmiştir ve daha geniş ISO/IEC 27001 ailesinin bir parçasıdır.

 

En Ucuz ISO 27001 Belgesi

En Ucuz ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Sertifikası

ISO 27001 sertifikası topladığınız, işlediğiniz ve sakladığınız verileri korumada, kuruluşunuzun başarılı yönetiminde ve sorunsuz çalışmasında kritik bir rol oynar. Müşteriler ve çalışanlar kuruluşların verilerinin güvenilir olmasını bekler.

ISO 27001 sertifikası kuruluşların şunları yapmasına olanak tanır:

 • Gizli bilgilerin güvende tutulması.
 • Veri riskinin nasıl kontrol edildiği konusunda müşterilere ve paydaşlara güven sağlanması.
 • Kuruluşlar arasında güvenli bir şekilde veri ve bilgi alışverişi yapılması.
 • Veri ve bilgi güvenliği düzenlemelerine uyulması.
 • Bilgi güvenliği sertifikası gerektiren ihalelerde rekabet avantajı elde edilmesi.
 • Ticari verilerle müşteri memnuniyetinin artırılması ve güvenin sağlamlaştırılması.
 • Ürünler ve hizmetler arasında tutarlı teslimat sağlanması.
 • Veri ihlali veya siber saldırı riskinin azaltılması.
 • Bir iç bilgi güvenliği kültürü geliştirilmesi.
 • Kuruluşun, varlıkların, hissedarların ve yöneticilerin korunması.

2020’de dünya çapında 84.000 tesiste 44.000’den fazla aktif ISO 27001 sertifikası uygulandı.

ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır?

1.Aşama: ISO 27001 Belgesi’nin sertifikasyon yolculuğu ilk değerlendirme ile başlar. Standardın zorunlu gereksinimlerinin karşılanıp karşılanmadığını ve yönetim sisteminin 2. aşamasına geçebilecek durumda olup olmadığını belirler.

 1. Aşama: 2. Değerlendirme sistemin etkinliğini belirler ve yönetim sisteminin uygulandığını ve işlerin iyi durumda olduğunu doğrulamaya çalışır.
 2. Aşama: Sürecin bu aşamasında aşama 1 ve 2’de ortaya çıkan bulgular ele alınır ve düzeltici eylemler gözden geçirilir. Artık sıra sertifikasyon önerisine gelmiştir.
 3. Aşama: Kuruluş dosyaları bağımsız ve tarafsız bir kuruluş tarafından incelenir ve ISO 27001 Belgesi kararı verilir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi 

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO/IEC 27000 ailesinde bir düzineden fazla standart olmasına rağmen en çok kullanılanlardan biridir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ni kullanmak, her türden kuruluşun finansal bilgiler, fikri mülkiyet, çalışan ayrıntıları ve üçüncü taraflarca emanet edilen bilgiler gibi dijital varlıkların güvenliğinin yönetilmesini sağlar.

ISO 27001 Eğitimi

Bilginer Belgelendirme firması olarak danışanlarımıza ISO 27001 dokümantasyon eğitimi, standart, iç tetkikçi eğitimi, ve genel standart eğitimi konularında yardımcı olabiliriz. Bu eğitimlerin faydası firma çalışanlarının standarta hakim olmaları ve kendi içlerinde tetkik yapabilmelerini sağlamaktır.

ISO 27001 Fiyatı

ISO 27001 fiyatı çalışan sayısına ve firmanın risk grubuna göre farklılık gösteriyor. Şirketinizle ilgili en düşük fiyat garantili güncel fiyatı öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir…

En Ucuz ISO 9001 Belgesi

En Ucuz ISO 9001 Belgesi

En Uygun ISO 9001 Belgesi Son zamlarla birlikte ISO belgeleri de fiyat artışlarından nasibini aldı. Ancak Bilginer Belgelendirme Danışmanlığı firması olarak özellikle Ankara ve İstanbul’da bütün şartları zorlayarak fiyatlarımızı sabit tuttuk ve en ucuz ISO 9001...

Sakarya Gıda Güvenliği 

Sakarya Gıda Güvenliği 

Gıda Güvenliği Sakarya Sakarya ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gıda sektöründe ürün/hizmet üreten kuruluşlarda güvenli ve sağlıklı gıda üretimi için geliştirilen bir standarttır. Sakarya ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi bu hedefe ulaşmak için tehlike...

Ankara Gıda Güvenliği

Ankara Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği Ankara Ankara ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, dünya genelinde güvenli gıda üretim zinciri kurmak amacı ile oluşturulmuş bir yönetim standardıdır. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Ankara ve ilçelerinde belgelendirme hizmetimiz...

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir