En Ucuz ISO 9001 Belgesi

Eren Bilgiseverer

2 Mayıs 2022
En Ucuz ISO 9001 Belgesi

En Uygun ISO 9001 Belgesi

Son zamlarla birlikte ISO belgeleri de fiyat artışlarından nasibini aldı. Ancak Bilginer Belgelendirme Danışmanlığı firması olarak özellikle Ankara ve İstanbul’da bütün şartları zorlayarak fiyatlarımızı sabit tuttuk ve en ucuz ISO 9001 belgesine sahip olma avantajı sunduk. Kampanyamızı kaçırmadan siz de en uygun ve en hesaplı fiyat garantisiyle ISO 9001 Belgesi’ne Bilginer Belgelendirne güvencesiyle sahip olun.

20 günde Belge Garantisi

3 yıllık kullanım süresi olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne Bilginer Belgelendirme tecrübesiyle 20 günde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizden telefon veya E-Posta yoluyla bizimle irtibata geçmeniz. Tüm talimatlara ve yasal mevzuata hakimiz bu sayede başarılı bir danışmanlık sürecinin garantisini veriyoruz.

20 Günde ISO 9001 Garantisi

TÜRKAK’tan akredite edilmiş kuruluşlarla temas halindeyiz ve işin hızlandırılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Firmalar, danışmanlık hizmeti almadıkları takdirde 2 ayı bulan süreç Bilginer Belgelendirme güvencesiyle 20 güne kadar kısalabiliyor. Akreditasyon türüne göre belge alım süreci daha da kısalabiliyor. IAS akreditasyonlu belgeler gibi yurt dışı akreditasyonlu kuruluşlardan da maksimum bir hafta içerisinde ISO 9001 belgesini temin edebiliyoruz.

Ankara ve İstanbul’da en uygun fiyat garantisi veren Bilginer Belgelendirme danışmanlığı hizmetimizle en ucuz ISO 9001 belgesine sahip olabilirsiniz.

En Uygun ISO 9001 Belgesi

İddialıyız. Rakiplerimizden fiyat alın. Bir de bizim fiyatımızı görün. Tecrübeli kadrosuyla Bilginer Belgelendirme Danışmanlığı sizlere en uygun ISO 9001 Belgesi’ni garanti ediyor.

ISO 9001

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, farklı şirketlerin prosedürlerini, kalite politikalarını ve işin bunları nasıl karşılayacağını takip eden belirli bir formüle sahip bir sistem olarak bilinir. Ayrıca, işletmenizin farklı amaç ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak diğer süreçleri de içerir.

ISO 9001 Belgesi Avantajları

  • Müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayan ürün ve hizmetler sunmak
  • Sürekli iyileştirme süreçleriyle müşteri memnuniyetini artırmak
  • Geçerli tüm yasal ve düzenleyici gerekliliklere uygun olduğundan emin olmak.

Siz de firmanızın yukarıda saydığımız özelliklere sahip olmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey  ISO 9001 gerekliliklerini firmanızda uygulamaya koymak ve bunu başarıyla uyguladığınızın alameti farikası olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almak. ISO 9001 herhangi bir işletme sahibi için oyunun kurallarını değiştirebilir.

ISO 9001 Belgesi Müşterileriniz İçin Şu Faydaları Sağlar:

İyileştirilmiş Hizmet Kalitesi

Bu aynı zamanda zamanında teslimatın artması avantajını da beraberinde getirir.

Azaltılmış İade İhtiyacı

Çünkü sorunlar genellikle müşterinin haberi olmadan daha hızlı belirlenir ve çözülür.

Hizmet Güvencesi 

Belgelendirme, kuruluşun tutarlı, güvenilir ve amaca uygun çözümler sunduğuna dair kanıt görevi görür.

Geliştirilmiş Deneyim 

Müşteriler/paydaşlar ve kuruluş arasındaki ilişkiyi geliştirmek, daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatacak ve müşterinin gelecekte tekrar geri gelme şansını artıracaktır.

ISO 9001:2015

Revize edilmiş ISO 9001:2015 standardı daha güçlü bir müşteri odaklılığı içerir.

ISO 9001 Ne Demek?

ISO 9001 ürünlerin ve/veya hizmetlerin sağlanmasında müşteri istek ve taleplerine odaklanarak yüksek kalite hedefine ulaşmanıza yardımcı olan bir çerçeveye sahiptir.

ISO 9001 Görev Tanımları

Görev tanımları formatı bütün şirketler için küçük farklılıklar gösterse de üç aşağı beş yukarı şu şekildedir:

Amaç: Görev tanımının hazırlanmasındaki amaç açıklanır.

Unvan: Organizasyonda rol alacak personelin görev tanımı yapılacak unvandır.

Bölüm: Görev tanımı yapılacak personelin çalıştığı kısmın ismidir.

Bağlı olduğu ünvanlar: Görev tanımı yapılacak personelin bağlı olduğu bir üst unvan ya da ünvanlardır.

Kendisine bağlı unvanlar: Görev tanımı yapılacak personelin kendisine bağlı alt unvan ya da ünvanlardır.

Görevleri: Organizasyonda çalışacak personelin görevleri, temel nitelikleri ve özellikleri bu başlık altında açıklanır.

Yetki ve sorumluluklar: Görev tanımı yapılacak personelin yetkileri ve sorumluluklarının açıklandığı bölümdür.

Görevin gerektirdiği nitelikler: Görev tanımı yapılacak personelin sahip olması gereken nitelikler ve özellikler bu başlıkta açıklanır.

Organizasyon şeması: Görev tanımı yapılacak personelin organizasyon yapısı içindeki yerinin gösterildiği şemadır.

ISO 9001 Belgesi Fiyatı

ISO 9001 belge fiyatları tamamen çalışan sayısına göre firmanın iştigal ettiği sektörün risk grubuna göre değişebiliyor. Yüksek risk, orta risk ve düşük risk gibi gruplamalar mevcut. Örneğin inşaat sektörü yüksek risk grubuna örnektir.

ISO 9001 Eğitimi

Firmaya yönelik incelememize ISO 9001 dokümantasyon eğitimi, standart iç tetkikçi eğitimi, ve genel standart eğitimi konularında yardımcı olabiliriz. Bu eğitimlerin faydası firma çalışanlarının standarda hakim olmaları ve kendi içlerinde tetkik yapabilmelerini sağlamaktır.

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle firma kurulacak ve iki aylık bir süreç geçecek. Eğer firma faaliyetlerini yerine getiriyorsa ve Bilginer Belgelendirme’ye başvuru yapıldığında dokümantasyon ve belgelendirme sürecini sonuçlanmasına kadar süreci firmamız takip ediyor.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir…

En Ucuz ISO 27001 Belgesi

En Ucuz ISO 27001 Belgesi

Zamların gelmesiyle birlikte tüm ISO Belgelerinin fiyatı arttı. Bilginer Belgelendirme danışmanlık firması olarak siz değerli müşterilerimize özel, bütün şartları zorlayarak fiyatlarımızı sabit tuttuk ve en ucuz ISO 27001 belgesini sahip olma avantajı sunuyor....

Sakarya Gıda Güvenliği 

Sakarya Gıda Güvenliği 

Gıda Güvenliği Sakarya Sakarya ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gıda sektöründe ürün/hizmet üreten kuruluşlarda güvenli ve sağlıklı gıda üretimi için geliştirilen bir standarttır. Sakarya ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi bu hedefe ulaşmak için tehlike...

Ankara Gıda Güvenliği

Ankara Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği Ankara Ankara ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, dünya genelinde güvenli gıda üretim zinciri kurmak amacı ile oluşturulmuş bir yönetim standardıdır. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Ankara ve ilçelerinde belgelendirme hizmetimiz...

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir